Menu:

Gurmánské zážitky

Kdo z nás by si nepřiznal, že láska prochází žaludkem. A na dobré jídlo nalákáte nejednoho strávníka. Lahodné a kvalitní pokrmy se stávají stále oblíbenějšími a lidé si za ně neváhají připlatit. V době nekvalitních potravin, umělých náhražek, nezdravých aditiv a „éček“ či podvrhů s množstvím vody či tuků v potravinách, jsou lidé vůči ingrediencím a jídlu všeobecně ostražitější. Raději si dopřávají gurmánských zážitků v renomovaných restauracích, u kterých jsou si jisti přípravou pokrmů i jejich původem. O jejich složení se neváhají radit s číšníky a o to více si váží kvality. Návštěvu osvědčené restaurace s lahodnými delikatesami pak neváhají zařadit mezi dárky k Vánocům či narozeninám a tyto zážitky obstarávají svým blízkým ve formě voucherů.

Z nabídky mnohých restaurací si můžete objednat například speciální pokrmy dle tématu, jako tvoří španělské delikatesy, thajské speciality či japonské sushi. Firma na zážitky Allegria nabízí i ochutnávku jídel připravených jedním z předních kuchařů, Zdeňkem Pohlreichem, nebo „zámecké degustační menu“ či pochutiny z tradiční středočeské krčmy. Tyto zážitky potěší nejen gurmány, ale milovníky dobrého jídla a pití všeobecně. Až budete tedy plánovat nákup vánočních dárků, nezapomeňte gurmánské zážitky zahrnout mezi dobré tipy na vánoční dárky.

Gurmánské zážitky jsou pravou volbou pro každého. Mohou tvořit vhodný dárek pro muže i ženu a řadí se tak mezi top tipy. Gurmánské zážitky se dají dobře kombinovat s víkendovým pobytem na zámku, hradě či v luxusním hotelu, slavíte-li například „kulatiny“ nebo výročí, neváhejte tyto tipy zkombinovat. Více nápadů na pobytové dárky naleznete například na stránce http://www.firmanazazitky.cz/darky-pro-zeny/.

20. 02. 2013