Menu:

Paella zachutná všem

Chystáte se uspořádat párty pro své přátele a chtěli byste tuto akci pojmout netradičně? Máme pro Vás idální nápad. Překvapte své přátele španělskou kuchyní. Nemusíte být zrovna mistr kuchař, abyste zvládli ukuchtit něco z této středomořské kuchyně. Na internetu či v různých kuchařkách naleznete několik typů na španělské pochutiny, avšak ty nejlepší typy najdete na webových stránkách recepty online.

Tato webová stránka je koncipována tak, abyste na ní nalezli ty nejlepší recepty ze všech španělských regionů. Vybírat recepty si můžete podle jednotlivých parametrů. Držíte-li Vy či Vaši přátelé nějakou z diet, nebudete rozhodně ochuzeni o jedinečnou chuť španělské kuchyně, neboť zde můžete objevit i recepty bez různých ingrediencí, které nejsou pro Vás zrovna nejvhodnější.

Pokud byste rádi připravili Vašim známým něco opravdu typického pro Španělsko, je paella ta správná volba.  Španělé uvádí tři nejčastější a současně nejoblíbenější druhy paell, mezi něž náleží paella na valenciánský způsob, paella s mořskými plody a paella mix.

Rozhodnete-li se připravit k večeři typickou valencijskou paellu, budete za hvězdu. Tento pokrm, který by měl obsahovat rýži smíchanou ze zeleniny, masa, hlemýžďů, fazolí a koření, si Vy i Vaši přátelé zamilujete. Ve Španělsku bývá toto jedinečné jídlo připravováno ve speciální nízké rovné pánvi s uchy, ve které se rovněž podává. Ve španělštině se tato pánev nazývá paellera.

Paella recept naleznete zde na těchto webových stránkách. Hledání španělských receptů si můžete zpříjemnit čtením reálií této kouzelné země. 

25. 10. 2012