Menu:

Pořiďte si gastro balení značky Bassta

Patří mezi Vaše koníčky vaření a rádi zkoušíte také mezinárodní recepty? Řada renomovaných kuchařů si ráda obstarává potraviny k jejich vaření přes společnost BMC Brno, která je známá značkou Bassta nejen po České republice. Navštivte také Vy její webové stránky www.bassta.cz a vyberte si ty nejkvalitnější potraviny právě z jejich webového portálu. Gastro balení patří mezi nejdůležitější položky společnosti BMC Brno. Pro tyto potraviny je charakteristická nejen vynikající chuť, ale také trvanlivost a kvalitní balení. V nabídkovém katalogu této společnosti naleznete olivy, olivové oleje, konzervované ovoce i zeleninu. BMC Brno se specializuje i na dovoz kvalitních rajčatových směsi, dochucovadel, džemů s vysokým obsahem ovoce, sardinek, ančoviček i tuňáka.

V gastro balení naleznete produkty balení ve skle, plechu nebo plastu určené pro restaurace, výrobce, velkoobchody i hotely. V gastro balení naleznete jahodové i meruňkové džemy v pětikilogramových kbelících, které jsou vynikajícím dochucovadel nejrůznějších moučníků. Pomocí džemů značky Bassta dodáte jedinečnou chuť buchtám i koláčkům. Zákazníci si velmi rádi objednávají také gastro balení ovoce. Do této skupiny gastro balení náleží loupané i půlené broskve, hroznový kompot i půlené loupané meruňky. Vyjmenované zboží si můžete objednat v nejrůznějších gramážích od 840 gramů až po 4 200 gramů. Připravujete-li nejraději pizzu či zeleninové saláty, pak byste neměli vynechat koupi oliv a žampionů.

S gastro balením značky Bassta budete více než spokojeni. Navíc Vaši zákazníci se budou rádi do Vaší restaurace vracet, neboť u Vás najdou nejen pohodlné prostředí, ale také pokrmy vyhotovené z prvotřídních potravin. 

25. 09. 2014