Menu:

Španělské delikatesy na dosah

V dnešní době roste zájem o podnikání v oblasti gastronomie. Vzniká množství moderních restaurací, které jsou zaměřeny na některou ze světových kuchyní, ať už kuchyní evropských či těch, které k nám díky obecné globalizaci přišly z větších dálek. Všechny tyto podniky potřebují kromě milovníků dobrého a jídla pití také kvalitní dodavatele, kteří jsou schopni dodávat ty nejčerstvější a nejkvalitnější suroviny, nejlépe pak ve větším objemu.

Na našem trhu se tak objevují společnosti, které se zaměřují na dovoz kvalitních surovin z vybraných oblastí. O španělské delikatesy a suroviny se již řadu let stará společnost BMC Brno, která spolupracuje s předními španělskými dodavateli, a zaručuje tak dodání těch nejkvalitnějších surovin. Kromě vín z mnoha oblastí Pyrenejského poloostrova dodává také typické španělské speciality, jako například tradiční jamón, sušenou vepřovou kýtu či nejrůznější zeleninové delikatesy, a dodává také další typické suroviny, které jsou vhodné pro další zpracování. Tak zvaná gastro balení umožňují dodávat  například olivy či ryby ve větších objemech. Velkogramážní produkty představují pro společnost BMC Brno důležitou položku v sortimentu. Již několik let totiž spolupracuje s širokou sítí restaurací, hotelů a velkoobchodů, pro které má připravené vždy to nejlepší.

Všechny produkty, se kterými společnost obchoduje, můžete najít na stránkách www.bmcbrno.cz/gastro-baleni, a můžete tak rozšířit portfolium spokojených odběratelů. Produktová značka BAASTA se i pro vás může stát zárukou kvality pokrmů, které šéfkuchaři ve vaší restauraci připravují.

 

28. 01. 2016