Menu:

Španělské dezerty

Vlastníte restauraci a rozhodli jste se pro obměnu jídelního lístku a zejména moučníků? Zaměřte jídelní lístek na styl španělské kuchyně a nebudete litovat. Tato kuchyně se vyznačuje lahodnými chutěmi a lehkou stavitelností španělských potravin. Hosté, kteří měli sami možnost ochutnat španělské dezerty, se k Vám jen pohrnou a ti, kteří ještě ve Španělsku nebyli, budou mít motivaci v této slunné zemi prožít letní dovolenou. Kvalitní suroviny na přípravu španělských sladkých moučníků a dezertů můžete nakoupit v internetové prodejně společnosti BMC Brno. Tato brněnská společnost je předním dodavatelem španělských produktů značky Bassta. O kvalitě této značky se můžete přesvědčit také Vy v případě, že se rozhodnete objednat si některé z velkogramážních balení ovoce.

Gastro balení ovoce najdete u nás v kvalitním balení s vysokou trvanlivostí. V portfoliu s konzervovaným ovocem u nás najdete ananas, broskve, hrozny, hrušky, mandarinky, meruňky a ovocný koktejl. Španělská kuchyně je velmi rozmanitá a v jednotlivých regionech se můžete setkat s různými recepty. Také na internetu najdete bohatou inspiraci na španělské recepty.

K velmi oblíbeným dezertům také v našich končinách patří mandlové kuličky, jahody se šlehačkou v pomerančích, broskev ve víně se skořicí i ořechový dort s medem. Z BMC Brno můžete objednat také různě velké velkogramážní balení zeleniny, olivové oleje, olivy a ryby. V našem nabídkovém katalogu nechybí ani koření, bez kterého se při přípravě různých pokrmů neobejdete. Nechejte se letos v létě inspirovat španělskou gastronomií a hosté se budou k Vám do restaurace velmi rádi vracet.

27. 04. 2017