Menu:

Španělská jedinečná vína

Ke každému lahodnému jídlu patří kvalitní víno. Právě taková vína najdete u společnosti BMC Brno. V této internetové prodejně www.bmcbrno.cz najdete pouze ty nejluxusnější španělská vína. Historie pěstování vín se ke Španělsku váže již po staletí. Španělsko vypěstuje ročně více než 35 hektolitrů vína. Rozdílné španělské podnebí umožňuje ve Španělsku pěstovat různorodé odrůdy.

K nejznámějším vínům patří ta z oblastí Rioja, Navarra a Penedés. Vinná réva se nepěstuje pouze na Pyrenejském poloostrově, ale také na španělských poloostrovech, jako je např. Mallorca a Kanárské ostrovy. Pro Španělsko jsou charakteristická zejména červená vína, pochutnat si však můžete také na bílých vínech. Španělská vína poznáte podle jejich nezaměnitelné chuti, barvy i vůně. Odrůdy červených španělských vín Tempranillo, Garnacha, Syrah a Merlot patří k nejpěstovanějším španělským vínům. V BMC Brno si můžete objednat také speciální sladká vína, sangrie či šumivá vína typu CAVA. Španělské delikatesy si můžete rovněž objednat z naší prodejny. 

Po zakoupení vín z oblasti La Mancha a přesvědčte se sami o vynikající chuti španělských vín. Z vinařské oblasti La Mancha pochází vína odrůd Merlot a jejich cuveé. Víno Vina Jaraba Crianza 2008 byla vyznamenána diplomem Grand Prix Vinex 2008. Toto červené španělské víno vynikají rubínově červenou sytou barvou. Jeho vůně Vám bude připomínat černý rybíz s čerstvými tabákovými listy.

Po ochutnání ucítíte chuť třešní v čokoládě s vanilkou. Doporučená teplota podávání tohoto vína je 16 – 18 stupňů. Víno je vhodné k archivaci. Po ochutnání španělských vín poznáte skutečně chuť toho nejlepšího, co nynější evropská vína nabízí. 

20. 02. 2015