Menu:

Španělské lahůdky na silvestrovský stůl

Rádi byste si na oslavu příchodu nového kalendářního roku připili kvalitním červeným vínem? Objednat jej můžete z internetové prodejny společnosti BMC Brno, kde najdete skutečné skvosty mezi červenými víny.

Kvalitní červená španělská vína

Červená vína vysoké kvality opřená o mnohaletou tradici pochází především ze Španělska. Právě Španělsko zabírá největší vinařské území v Evropě. Španělská vína jsou považována za to nejlepší, co lze nabídnout v poměru ceny a kvality. Ve Španělsku na rozdíl od České republiky neexistuje označení dle cukernatosti vína na jakostní a přívlastková. Prakticky všechny španělské odrůdy totiž dosahují vysoké cukernatosti a není tedy tohoto označení potřeba. Naopak se vína ve Španělsku rozlišují podle původu, doby a podmínek zrání. Mezi nejpěstovanější španělské odrůdy červeného vína patří Tempranillo, Garnacha, Syrah a Merlot. Vynikajících hodnot dosahují zejména vína z oblastí Rioja a Ribera del Duero. Španělská vína pro slavnostní příležitost můžete vybrat zde www.bmcbrno.cz/spanelska-vina.

Pochutnejte si na Silvetra na španělských delikatesách

Při návštěvě internetové prodejny společnosti BMC Brno se však nemusíte omezovat pouze na koupi španělských vín. V portfoliu tohoto e-shopu najdete také různé španělské delikatesy. Pochutnat si tak během Silvestra budete moci například na mořských specialitách, luxusních sladkostech, delikatesních mandlích nebo kvalitních olivách značky Bassta. Mnohé potraviny můžete u BMC Brno koupit v gastro baleních. To se vyplatí především u většího množství ovoce a zeleniny. Ve velkém však především hotely, restaurace a různá občerstvovací zařízení nakupují olivové oleje.

28. 12. 2017