Menu:

Kde koupit kvalitní španělské potraviny?

Milujete letní zeleninové saláty a nevynecháte žádnou příležitost ochutnat v tomto ročním období zahraniční delikatesní pochoutky? Ať už zůstanete v Česku nebo se vydáte letos na dovolenou do zahraničí, můžete se letošní léto nechat hýčkat kvalitními potravinami.

Proč nakupovat právě u BMC Brno?

Možná Vás v poslední době překvapuje čím dál tím větší možnost koupit v nákupních řetězcích velké množství druhů čerstvé i balené zeleniny a ovoce. Pokud však chcete sáhnout na jistotu a opravdu si pochutnat, nenechejte se dlouho přemlouvat a vyberte si španělské potraviny z internetové prodejny společnosti BMC Brno. Sortiment tohoto e-shopu je skutečně pestrý a vybere si z něj i ten nejnáročnější zákazník. Společnost BMC Brno se specializuje především na dovoz velkogramážních produktů, které jsou vhodné především pro restaurace, hotely, velkoobchody a výrobce. BMC Brno klade důraz především na výběr kvalitních potravin s jedinečnou chutí. Z nabídkového katalogu www.bassta.cz/produkty/ můžete vybírat koření, olivové oleje, ovocné i zeleninové konzervy, mořské ryby i žampiony.

Pochutnejte si na olivách značky Bassta 

Zeleninové saláty si někteří z nás jen stěží dovedou představit bez oliv. Ty jsou charakteristické nejen svou specifickou chutí, ale také pestrým množstvím látek blahodárných pro lidský organismus. Obsahují totiž významný zdroj vitamínů A a E, nenasycených mastných kyselin, antioxidantů, přírodních vláknin a minerálů. Jejich součástí je především železo, vápník, draslík a hořčík. Z toho vyplývá, že kdo konzumuje pravidelně olivy, činí něco pozitivního pro své zdraví. V e-shopu společnosti BMC Brno můžete koupit, jak zelené, tak černé gastro balení oliv. Za skutečnou delikatesu lze pak považovat zelené olivy s celou mandlí.

27. 06. 2018