Menu:

Ochutnejte v létě španělské ovocné dezerty

Plánujete letos dovolenou ve Španělsku a ještě dříve než se tam vydáte na zasloužený relax byste rádi ochutnali lahodné španělské dezerty? Pro mnohé turisty je cestování do Španělska povětšinou spojeno s poznáváním tamní kuchyně. Během dovolené u moře ve Španělsku můžete ochutnat šťavnatou paellu, osvěžující sangrii i sladký dezert v podobě crema catalana.

U hotelového bazénu můžete při slunění na sluníčku popíjet nejen proslulou sangrii, ale také si objednat některé ze španělských vín. Doporučujeme ochutnat zejména víno Old Porter. Tento třináctiprocentní alkoholový nápoj si můžete ještě před dovolenou objednat z BMC Brno. Najdete jej v našem katalogu zde katalog.bmcbrno.cz/old-porter-13.html. Víno Vás okouzlí svou sladkostí a zářivě průhlednou barvou s odstíny mahagonu a jodu. Při ochutnání vína ucítíte sladkou, jemnou, plnou chuť s komplexní vůní rozinek.Mnohé španělské dezerty jen stěží připravíte bez ovoce. Pestrou nabídku ovoce najdete v internetové prodejně společnosti BMC Brno. Tato brněnská společnost se zaměřuje na prodej španělských pokrmů značky Bassta. Těšit se tak můžete na jedinečnou chuť i kvalitu. Jak španělské, tak české dezerty můžete připravit s broskvemi. Koupit zde můžete také ananas.

Také ananasové dezerty Vás v horkých letních dnech příjemně osvěží. V pohodlí Vašeho domova si můžete připravit rovněž mandlové kuličky, katalánský pudink s medem i jahody se šlehačkou v pomeranči. Léto přeje přípravě lehce stravitelných jídel, proto se nechejte inspirovat španělskou gastronomií a pochutnejte si na tamějších specialitách.

31. 05. 2017